Cigaretový set ELEGANT – vianočný darček pre ňu sme vyriešili za vás!

Cigaretový set ELEGANT je vynikajúcou voľbou vianočného darčeka pre vašu polovičku – ak samozrejme patrí medzi dámy, ktoré sa radia medzi milovníčky lahodného tabakového dymu. A že ich nie je málo, potvrdzujú aj naše dlhodobé štatistiky predaja fajčiarskych potrieb určených pre dámy.

Obdobie blížiacich sa Vianoc je pre každého muža aj časom stupňujúceho sa stresu z toho, aký darček vybrať tej svojej tak, aby bola naozaj spokojná. Ak si vaša priateľka, manželka, alebo kamarátka aspoň z času na čas nejakú tú cigaretku rada dopraje – ponúkame vám skvelé riešenie. Cigaretový set ELEGANT je darček ako stvorený pre ženy – fajčiarky, ktoré chcú fajčenie cigariet posunúť do vyššieho levelu. Čo vám ponúkame?

Mladá žena drží v ruke cigaretu v cigaretovej špičke

Cigaretový set ELEGANT dodá jej fajčeniu ladnosť a gráciu!

Nie je fajčenie ako fajčenie – za tým si stojíme. Videli ste niekedy slávnu Marylin Monroe, či Marlene Dietrichovú, ako držia v ruke svoju obľúbenú cigaretu? Z každého takéhoto záberu priam srší elegancia a noblesa, ktorá zvýrazňuje ich ženskosť, zvodnú krásu a sexepíl. Jedným z dôvodov, ako to dosiahli, bol aj štýl a spôsob fajčenia ich zbožňovaných cigariet. Ak chcete, aby sa aj na vašu milovanú dívali v spoločnosti všetci prítomní podobne – cigaretový set ELEGANT je pre vás tou správnou voľbou. Veď si len priznajme. Každému mužovi lichotí, keď na jeho vyvolenú vzhliadajú ostatní s obdivom, prípadne aj trochou závisti. Nemýlim sa, však? Čím sa vás teda snaží zaujať náš cigaretový set ELEGANT?

Tri veci v jednom? Áno – takáto ponuka sa neodmieta!

Cigaretový set ELEGANT vám ušetrí kopec starostí, ale aj nejaký ten peniaz. Zároveň vám odpadá neľahké a často zložité rozhodovanie, ktoré veci do kvalitného darčekového setu pre dámu nakúpiť – toto všetko sme vyriešili za vás. Čo je ešte dôležité? Kúpa hotového – kompletného darčekového setu vás výjde stále lacnejšie, ako nakupovanie každej jednej veci osobitne. Aspoň u nás to tak vždy platí! Náš cigaretový set ELEGANT obsahuje kvalitnú tabatierku na cigarety, teleskopickú cigaretovú špičku a plazmový zapaľovač. Rozmeňme si to na drobné!

Darčekový set elegant: plazmový zapaľovač, tabatierka na cigarety a cigaretová špička na štylizovanom pozadí

Tabatierka na cigarety pre dámu? Určite áno!

Povedzme si úprimne – v dámskych kabelkách to naozaj niekedy vyzerá, ako po výbuchu bomby. Vzorový poriadok tam vládne len málokedy. V takomto prostredí je pre cigarety ich papierová škatuľka nie veľmi účinným ochranným prostriedkom. Keď potom dáma z niečoho pokrčeného, čo sa ako škatuľka už iba tvári, začne vyťahovať polámané a vytrúsené cigarety – dvakrát vábivo to naozaj nepôsobí. Kovová tabatierka na cigarety ju pred touto trápnosťou vždy stopercentne ochráni. Zabezpečí cigarety pred poškodením, polámaním, roztrúsením, či vlhkom – ostanú vždy pekne rovné ako sviece. Navyše – strieborná tabatierka na cigarety s antikoróznou úpravou a jemným ornamentovým gravírovaním pôsobí ako veľmi vkusný a elegantný doplnok. Poďme ďalej!

Cigaretová špička pôsobí štýlovo a sexy, to je fakt!

Teleskopická cigaretová špička môže úroveň fajčiacej ženy len pozdvihnúť. Vyrobená je z kvalitného plastu, ktorý je absolútne priateľský ku zdraviu každej jednej užívateľky. Cigaretová špička je nastaviteľná – s maximálnou dĺžkou 20,5cm hravo ochráni ústa aj prsty fajčiacej dámy pred neželaným popálením. Cigaretu tak dáma bez rizika dokáže vyfajčiť bezozbytku celú – úplne až po filter. Cigaretová špička robí dym chladnejším, lahodnejším a navyše – končeky prstov vašej milej nikdy nebudú zožltnuté od dechtu. Cigaretová špička je vo fajčiarskej spoločnosti povinnou výbavou kabelky každej pravej dámy. A čo oheň?

Kovová tabatierka na cigarety zavretá a otvorená

Plazmový zapaľovač? Zlatý klinec nášho setu!

Čerečničkou na torte cigaretového setu ELEGANT je plazmový zapaľovač K31. Praktický a bezúdržbový moderný pomocník nepotrebuje žiadne plnenie – plyn a benzín vaša polovička už vôbec riešiť nemusí. Kovový elegán v nádhernej farbe chameleon rainbow obsahuje vstavanú nabíjateľnú batériu, ktorej na dlhé dni dodáte energiu cez USB kábel z portu počítača alebo notebooku. Plazmový zapaľovač má dlhú životnosť, je bezpečný, odolný voči vetru aj vode – nevytvára žiadny plameň ani zápach, je vysoko ekologický. Funguje na princípe klasického blesku v malom – medzi dvoma elektródami preteká prúd vytvárajúci plazmový oblúk generujúci teplo. Tento krásavec v rukách vašej partnerky zaručene pritiahne na ňu pozornosť jej okolia – a to určite nielen toho mužského!

Cigaretový set ELEGANT z nášho e-shopu? Váš favorit týchto Vianoc!

Náš e-shop Smokeshop.sk vám cigaretový set ELEGANT predstavuje v kategórii Tip na darček – Darček pre ženu, kde nájdete jeho podrobný popis aj s fotografiou. Prvotriednu akosť a kvalitu ponúkaného tovaru považujte u nás za samozrejmosť. Na úplný záver ešte jedno malé upozornenie. Kvôli cene nám volať nemusíte, uviedli sme ju správne – je skutočne tak nízka!

Článok pre vás pripravil Vojtech