Fajkové sety

Fajkové sety sú ideálnym darčekom najmä pre začiatočníkov. Fajčenie fajky, rovnako ako jej výroba, je tak trochu umenie. Fajka si vyžaduje správnu starostlivosť a zaobchádzanie. Štýlové a praktické príslušenstvo, rovnako ako aj čistiace potreby sme skombinovali do krásnych setov, vhodných rovnako pre začiatočníkov, ako aj pre skúsenejších tabakových pôžitkárov.

fajkové sety – STarostlivo zostavené pre vaše potreby

Fajkový set Gentleman (začiatočník)

Toto elegantné darčekové balenie obsahuje základné vybavenie na fajčenie fajky, čo z neho robí perfektný štartovací balíček vhodný pre nováčikov. Baleniu dominuje krásna a kvalitná fajka Syupera 2039 s chladiacim filtrom. Na bezpečný prenos fajky je pribalené aj malé vrecko. Dopĺňa ju príbor na fajky s rukoväťou z dreva. Nechýba ani šetrič tabaku a kvalitné fajkové zápalky. Na vyčistenie fajky je tu desať fajkových čističov. Tento krásny set je vhodný napríklad ako darček k okrúhlym narodeninám.

39,91 €

Fajkový set Frodo

Elegantná, ručne vyrobená dlhá drevená fajka Sypuera 2043 poteší každého milovníka dobrého tabaku. Súčasťou tohto šikovného setu sú aj fajkové filtre. V tomto sete ju dopĺňajú zahnutý a rovný náustok a fajkový príbor so základným náradím na údržbu fajky. Na čistenie sú priložené 30 cm dlhé fajkové čističe. Set je dodávaný v elegantnej krabičke, čo z neho robí výborný nápad na vianočný darček. Fajkový set Frodo je vhodný najmä pre tých, ktorí si radi vychutnajú dlhšie posedenie pri fajke. Vďaka jej hlbokému kotlíku a hrubým stenám totiž vydrží horieť dlhšie, než menšie fajky.

25 €

Fajkový Set Smoke Man

Luxusný darčekový set vhodný ako darček pre milovníka fajok. Dizajnová drevená fajka talianskej značky Sypuera je vo vnútri ošetrená špeciálnym náterom a pripravená na použitie bez zafajčovania. V akrylovom náustku sa skrýva chladiaci filter. Priložený textilný obal fajku chráni pri prenose a na jej údržbu je priložený aj štýlový fajkový príbor a čistiace tyčinky. V balíku tiež nájdete tabak obľúbenej značky Holger Danske. Na bezpečné pripaľovanie fajky je tu špeciálny fajkový zapaľovač.

59 €

39,91 €

25 €

59 €

Darčekový fajkový set Excelent BOOK

Pekná drevená darčeková krabica v sebe skrýva praktický fajkový set pre skutočného fajnšmekra. V sete nájdete elegantnú čiernu fajku s prstienkom striebornej farby, chrómový stojan na fajky, jeden z najobľúbenejších tabakov do fajky Holger Danske – Golden harmony, fajkový zapaľovač, sadu filtrov s aktívnym uhlím, krásne kožené púzdro značky Sypuera na prenos fajky a príslušenstva – no a samozrejme nechýbajú ani fajkový príbor a čistiace tyčinky na správnu údržbu.

85,80 €

Fajkový set sky – príbor a zapaľovač

Tento darčekový set obsahuje najdôležitejších pomocníkov každého správneho fajkára. V malej darčekovej krabičke nájdete kovový fajkový príbor na spracovanie tabaku vo fajke a bezpečnostný zapaľovač, určený konkrétne na zapálenie fajkového tabaku. S tryskou na boku zapaľovač zamedzí popáleninám pri zapaľovaní, ku ktorým môže s bežným zapaľovačom veľmi ľahko dôjsť. Ak chcete potešiť fajčiara niečím menším, alebo hľadáte vhodný doplnok ku fajke, toto je jednoznačná voľba.

19,95 €

Fajkový set Bentley 2020

Tip na skvelý darček pre fajčiara fajky. V tomto darčekovom balení nájdete voňavý, ovocný tabak Bentley-Planter´s purple a praktický bezpečnostný zapaľovač na fajku. Zapaľovač je špeciálne navrhnutý tak, aby pri fajčení fajky neohrozil ruky fajčiara. Tento konkrétny zapaľovač vyniká aj zabudovaným fajkovým príborom, čo z neho robí naozaj praktického pomocníka. Či už plánujete dopredu alebo hľadáte darček na poslednú chvíľu, týmto určite zabodujete.

35 €

85,80 €

19,95 €

35 €

Fajkový set Sypuera 3

Ak chcete obdarovať (nielen) začínajúceho fajkára, tento set je skvelou voľbou. V peknom darčekovom balení si obdarovaný nájde krásnu a kvalitnú fajku Sypuera z palisandrového dre spolu s praktickým príslušenstvom v podobe fajkového príboru a čistiacich tyčiniek na údržbu fajky, ktoré sú doplnené stojanom, fajkovými zápalkami a textilným vrecúškom, ktoré chráni fajku pri jej pri prenose. Tento cenovo výhodný set je zabalený v praktickej krabičke.

21 €

Fajkový set Sypuera 2020 Carol 9152

Krásny fajkový set vhodný ako darček na Vianoce či špeciálne príležitosti. Hlavnú úlohu v ňom hrá krásna palisandrová fajka, ktorej sekundujú fajkový zapaľovač, ktorý chráni pred popáleninami, fajkový príbor a stojan na fajku. Toto všetko je zabalené v darčekovej krabici, vystlanej imitáciou saténu. Set je vhodný ako darček pre začiatočníka, no aj pre skúsenejších fajkárov.

42 €

Fajkový set Sypuera 9152 2020/2

Ak hľadáte dobrý nápad na darček na Vianoce, práve ste ho našli. Tento darčekový set poteší každého milovníka fajok. Vo vnútri pevnej darčekovej krabice nájdete fajku z palisandrového dreva, plastový stojan na fajku, elegantný a praktický fajkový príbor, desať uhlíkových filtrov, fajkové zápalky, kvalitný fajkový tabak Holger Danske – Cherry Vanilla a krásne kožené puzdro na fajku. Elegantný darček, vhodný aj pre začiatočníka.

58 €

21 €

42 €

58 €

Fajkový darčekový set Sypuera Smoke 2041

Tento fajkový set pozostáva z ručne vyrábanej fajky na tabak od Sypuery. Fajka je vyrobená z palisandrového dreva, doplnená je s akrylovým náustkom. V balení ju dopĺňa na fajky špecializovaný zapaľovač, plniteľný plynom. Posledným doplnkom v sete je kovový príbor, určený na správnu údržbu fajky. Toto fajčiarske príslušenstvo sa predáva v elegantnej krabici, čo z neho robí vkusný darček pre nových aj ostrieľaných užívateľov fajkového tabaku.

34,90 €

Fajkový Set Smoke (fajkový popolník set)

Šikovný set s príslušenstvom a doplnkami pre fajčiarov fajky na tabak. Nájdete v ňom popolník na odloženie jednej fajky, bezpečnostný fajkový zapaľovač z plastu, výmenné filtre do fajky, čistiace tyčinky a fajkový príbor na správnu údržbu a používanie fajky.

23 €

8327 Fajkový set začiatočník II.

Tento výborne vyskladaný set pre fajkárov obsahuje základnú výbavu na fajčenie a údržbu fajky. Dominuje mu dizajnová fajka talianskej výroby Sypuera s pekným stojanom, fešácke puzdro na tabak a dve fajky, kvalitný fajkový tabak, praktický fajkový príbor, textilné vrecúško na prenos fajky a fajkové zápalky. Celý set je balený do peknej darčekovej krabice s magnetickým otváraním. Perfektný darček pre fajkového začiatočníka.

49,90 €

34,90 €

23 €

49,90 €

Fajkový set Sypuera Gentleman

Set vyskladaný okolo kvalitnej fajky Sypuera poteší každého milovníka fajkového tabaku. Tú dopĺňa malý stojan, púzdro na fajky a príslušenstvo. Príbor na fajky a kvalitný kovový zapaľovač, balený v krabičke s jemnou výstelkou. V sete nechýba ani desať kusov čistiacich tyčiniek, či malé vrecko na bezpečný prenos fajky. Set je balený v bielej darčekovej krabici s magnetom.

74,01 €

Darčekový Fajkový Set Excelent Brown

Ak hľadáte tip na vianočný darček pre milovníka tabaku, investujte do tohto pekného balenia, kde každý fajčiar fajky nájde všetko, čo potrebuje. V drevenej darčekovej krabičke nájdete tabakovú fajku Excelent, skladací drevený stojan, desať filtrov s aktívnym uhlím, čistiace tyčinky, textilné vrecko na fajku a nechýba ani fajkový príbor či bezpečnostný zapaľovač.

46,70 €

Fajkový SET Sypuera 2042

Fajka ako darček na Vianoce či narodeniny? Prečo nie? V tejto darčekovej krabici, vystlanej krémovo-zlatou imitáciou saténu, nájdete kvalitnú fajku Sypuera s chladičom a náustkom z akrylu, k tomu stojan na odloženie fajky, bezpečnostný fajkový zapaľovač a neodmysliteľnou súčasťou je aj praktický fajkový príbor.
Tento darček poteší nového, ale aj skúseného milovníka fajky.

34,90 €

74,01 €

46,70 €

34,90 €

Fajkový set Sypuera 2020 Ricardo 91

Ak hľadáte vianočný darček pre partnera, otca či dedka ktorý si rád vychutná fajkový tabak, tak je tento set perfektnou voľbou. V sete nájdete krásnu palisandrovú fajku, spolu s fajkovým zapaľovačom horiacim do strany, nechýba ani fajkový príbor na údržbu a pekný fajkový stojan. Toto všetko je uložené v darčekovom boxe vystlanom imitáciou saténu. Ak ku setu pridáte ešte aj kvalitný, voňavý tabak, jednoznačne zabodujete!

42 €

Fajkový set Sypuera 2036 2020

Krásny darčekový set pre fajkových fajnšmekrov. Nachádza sa v ňom kvalitné, hnedé kožené púzdro na fajku, kvalitná briarová fajka s chladičom, praktický príbor s drevenou rukoväťou na údržbu fajky, plynový bezpečnostný zapaľovač, ktorý sa postará o bezpečnosť pri pálení tabaku a samozrejme čistiace tyčinky. Bez pochybností sa bude vynímať medzi darčekmi pod vianočným stromčekom, alebo poteší oslávenca na oslave narodenín.

35 €

Fajkový set Smoke Shoo

Darčekový box vystlaný imitáciou saténu obsahuje palisandrovú fajku v tradičnom drevenom dizajne, fajkový zapaľovač s tryskou na boku, chrániaci ruky fajčiara pri zapaľovaní tabaku a tiež vkusný a praktický fajkový príbor, ktorý je potrebný na správne udržiavanie fajky. Balenie poteší nových aj skúsenejších fajkárov, čo z neho robí skvelý tip na darček pod stromček.

42 €

42 €

35 €

42 €

Fajkový set Sypuera 9153 2020/1

Práve ste našli krásny vianočný darček pre milovníkov kvalitnej fajky. V tomto veľkom darčekovom balení nájdete všetko čo fajčiar fajok môže ku svojmu pôžitku potrebovať. Jeho základom je kvalitná palisandrová fajka so stojanom a náhradnými filtrami, príbor na údržbu fajky s púzdierkom, čierne kožené púzdro na fajku, tabak a príslušenstvo, vrecko na fajku a nechýba ani kvalitný fajkový tabak Amphora Virginia a správne zápalky.

64 €

Darčekový fajkový set Sypuera STAR

V tejto elegantnej krabici na magnetický patent sa skrýva dizajnová drevená fajka značky Sypuera a ku nej zladené príslušenstvo. To z nej robí vynikajúceho adepta na vianočný darček alebo darček k jubileu. V rámci príslušenstva v krabici nájdete fajkový príbor, fajkové čističe, textilný obal na prenos fajky, fajkové zápalky a populárny fajkový tabak Holger Danske – Ruby Melange. Darček ako stvorený pre všetkých milovníkov fajok.

54,25 €

Fajkový set Sypuera 4

Fajkový darčekový set Sypuera je výborným štartovacím balíčkom pre začínajúcich fajčiarov fajky. V balíčku sa nachádza kvalitná značková fajka spolu s elegantným príslušenstvom v podobe koženkového puzdra na fajky, fajkových čističov, uhlíkových filtrov, fajkových zápaliek a nechýba ani praktický fajkový príbor. Tento zaujímavý fajčiarsky set je dodávaný v darčekovej krabici, preto poslúži ako výborný darček na Vianoce.

33 €

64 €

54,25 €

33 €