Tri tipy na darček pre muža na vianoce

Zvoliť správny darček pre muža môže byť ťažšie ako sa zdá. Muži uprednostňujú jednoduché a praktické darčeky. Ocenia, keď ich podporíte v záujmoch, záľubách a vo všetkom, čo ich baví a aspoň na chvíľu umožní dostať sa zo stereotypu. Obľubuje váš partner, otec či dedko fajčenie cigariet, cigár alebo uprednostňuje vaporizovanie? Na tom správnom mieste s fajčiarskym sortimentom si príde každý na svoje! Vianoce sa blížia, a preto je najvyšší čas zamýšľať sa nad najlepšími typmi na darčeky pre mužov!

Darček Pre muža – fajčiara cigariet

Ktorý z fajčiarov nevyskúšal pohodlnú výrobu vlastných cigariet, akoby ani nepoznal nič poriadne z fajčiarskeho sortimentu. Výroba vlastných cigariet môže byť síce lákavá, ale aj dosť náročná na čas! To je fakt, keď budete pokračovať v tradíciách a nič lepšie ako ručné balenie cigariet nevyskúšate.

Darček a kubánske cigary Montecristo

Čas je vzácny, a preto sa ako skvelý tip na darček pre milovníka cigariet javí elektrická plnička dutiniek. Pri výbere sa najprv zamerajte na kompletnú technickú špecifikáciu, akou je stupeň regulácie plnenia, termoregulácia a možností pre (ne)štandardnú dĺžku a priemer cigariet. Kvalitnejšie plničky vám umožnia pripraviť 20 a viac cigariet v priebehu pár minút. Rýchlosť a výkonnosť, tak na to dostanete každého muža. Aj fajčiara!

Muž, ktorý obľubuje luxus

Pozor! U nás sa žiadny limitovaný počet darčekových setov dlho neudrží! A ak ide o tak luxusný darček pre náročných fajčiarov cigár, akým je humidor set, niet nad čím váhať! Tento darček odporúčame pre tých, ktorých nikto neoklame v kvalite, dozrievaní a zlepšovaní chuti, arómy a každého ťahu cigary.

Humidor teda nie je len obyčajným „doplnkovým“ boxom pre cigary, ale pre ich ideálne prostredie s vyššou vlhkosť vzduchu a teplotou do 20 °C. Priam dokonalé vlastnosti predstavuje cédrové drevo s veľmi ľahkou a pórovitou štruktúrou. Jeho výhody spočívajú vo vstrebávaní vlhkosti z okolitého prostredia. Zároveň ju pri poklese vylučuje do okolia. Tým sa cédrové drevo podieľa nielen na regulácii vlhkosti v humidoroch, ale aj na dobrom horení cigár a na vašom celkovom pôžitku!

Humidor na cigary ako darček

zážitkové vaporizovanie

Vaporizácia byliniek je omnoho zdravším riešením ako klasické fajčenie. Vdychujete, inhalujete výpary bez obsahu karciogénov a iných splodín, aké sa bežne uvoľňujú pri spaľovaní. V mnohých prípadoch škodia nášmu zdraviu natoľko, že podporujú rakovinotvorné bunky. Naopak, pri vaporizácii vdychujete len to, čo je aj skutočným obsahom danej bylinky.

Tieto indície vás určite zavedú k ďalšiemu skvelému tipu na darček, a to k vaporizéru pre byliny a koncentráty s rýchlym ohrevom. Medzi obľúbené bylinné zmesi do vaporizérov patrí ginko, bazalka, šalvia, podbeľ lekársky alebo marocká mäta. Vaporizéry sú mimoriadne obľúbené na inhaláciu konope a najmä liečivého CBD.

Už aj vy preciťujete ten úžasný aromatický zážitok? Tak si ho navzájom doprajme a svojich blízkych obdarujme tými najlepšími darčekmi z fajčiarskeho sortimentu!

Článok pre vás pripravila Tatiana