Cigarové sety

Cigarové sety sú ideálnym darčekom pre milovníkov tabaku. Každý skúsenejší fajčiar cigár vie, že fajčenie cigary nie je iba o zapálení si kedykoľvek a kdekoľvek. Fajčenie cigary by sa dalo označiť aj za rituál, ktorý nie je pre každého a rozhodne nie pre každú príležitosť. V tejto sekcii nájdete elegantné cigarové sady s príslušenstvom potrebným na správne „používanie“ cigár, ktorým potešíte nie len tých, ktorí sú v cigarovom svete ako doma, ale aj začínajúcich fajčiarov cigár.

cigarové sety – Najobľúbenejšie z našej ponuky

Cohiba cigarový Set, Habana Cuba

Cigarové príslušenstvo známej kubánskej značky Cohiba je výborný nápad na darček pre milovníka cigár. Originálny obal ukrýva elegantný orezávač na cigary so špeciálne naostrenou čepeľou, ktorý zabezpečuje dokonalý a presný rez. Druhý praktický a elegantný doplnok v sete je špeciálny zapaľovač na cigary. Jeho tajnou zbraňou je zabudovaný orezávač, čo z neho robí výborného pomocníka na služobné cesty a iné príležitosti.

48,80 €

Cigarový set Cigar Tool – orezávač a cigarový popolník

Praktický set Cigar Tool je vhodný ako darček, alebo malá pozornosť pre milovníka cigár. V balení nájdete kryštálový popolník na jednu až dve cigary a tiež prenosný cigarový orezávač.

26 €

Perdomo Luxury Humidor SET (brown)

Vynikajúci tip na darček pre náročnejších milovníkov cigár. Dominantou setu je kvalitný, kožený humidor Perdomo, vystlaný zvlhčovačom a cédrovým drevom. Okrem neho v sete nájdete aj strieborný orezávač na cigary od Sypuery a praktický plynový zapaľovač s dvoma tryskami a zabudovaným orezávačom.

120 €

48,80 €

26 €

120 €

Perdomo Luxury Humidor SET (black)

Set Perdomo je vhodný darček pre náročných fajčiarov cigár, ktorí si potrpia na luxus. Hlavnou položkou v sete je humidor z čiernej kože Perdomo, ktorý je doplnený praktickým zapaľovačom Cohiba, so zabudovaným orezávačom. V sete sa ale nachádza aj samostatný orezávač na cigary, ktorý ohromí dizajnom aj kvalitou.

120 €

2223 Humidor na cigary Gastro Black

Luxusný humidor určený pre skutočných cigarových fajnšmekrov. Vyznačuje sa elegantnou čiernou povrchovou úpravou, sklenenými dvierkami na magnet, ktorý zabezpečuje udržiavanie správnej vlhkosti. Cigary sa dajú uložiť do štyroch cédrových zásuviek, s kapacitou dohromady až na sto cigár. V jeho výbave nechýba ani zvlhčovač a hydrometer. Dokonalý darček na Vianoce alebo iné špeciálne príležitosti.

179 €

COHIBA cigarový zapaľovač s orezávačom – čierny

V originálnej Cohiba krabičke nájdete hodnotný cigarový zapaľovač s tromi tryskami, ktoré zabezpečia dokonalo rovnomerné rozpálenie každej cigary. Zapaľovač má nastaviteľnú intenzitu horenia a je plniteľný bežným plynom. Kvalitné kovové prevedenie zabezpečí dlhú životnosť. Jeho veľkou výhodou je zabudovaný orezávač cigariet. Ako darček ho bez pochybností ocení každý fajčiar.

26 €

120 €

179 €

26 €