Vianočný darček pre muža – fajkový set Sypuera 9152 poteší určite každého!

Vianočný darček pre muža – fajkový set Sypuera 9152 je podľa nás niečo, čo obdarovaného skutočne – ale naozaj úprimne poteší. Jeho predstieraná radosť z bambusových ponožiek a pyžama asi nebude presne to, čo túžite vidieť večer pri vianočnom stromčeku. Netvrdíme, že práve my máme univerzálny návod na štedrovečerné šťastie v očiach každého jedného chlapa – to určite nie. Ak však ten váš patrí medzi milovníkov drevených fajok a hustých obláčikov tabakového dymu, tak riešenie máme – a nie hocijaké. Hitom tohtoročných Vianoc pre nadšencov pomalého bafkania je jednoznačne fajkový set Sypuera 9152, ktorý sme pripravili špeciálne pre túto príležitosť. Pri jeho príprave sme dbali na to, aby vyhovoval mladším, ale aj tým skôr narodeným – teda začiatočníkom, ale aj ostrieľaným fajkárom. Čo vám teda ponúkame?

Fajkový set Sypuera 9152 – to najlepšie z nášho e-shopu pre vaše Vianoce!

Vianočný darček pre muža – fajkový set Sypuera 9152 je až 8 dielna súprava, zložená len z tých najkvalitnejších produktov nášho obchodu. Jeho základom je palisandrová fajka Sypuera 9152, uhlíkové filtre, fajkové puzdro, značkový fajkový tabak, fajkový stojan, fajkový príbor, fajkové zápalky a napokon krásna darčeková krabica. Fajkový set Sypuera 9152 obsahuje všetko, čo skutočný fajčiar potrebuje – na tom sme si dali zvlášť záležať. Pozrime sa teda naňho trošku bližšie!

Vianočný fajkový set 9125: fajka na tabak, fajkový stojan, fajkový príbor a fajkový zapaľovač

Palisandrová fajka Sypuera 9152 je top – nevybrali sme ju náhodou!

Palisandrová fajka Sypuera 9152 pochádza z dielne najlepších talianskych majstrov, čo sa odráža na jej brilantnom remeselnom spracovaní. Palisandrové drevo, tzv. rosewood – pochádzajúce z juhoamerických trópov je tým najlepším možným materiálom na výrobu kvalitnej drevenej fajky. Palisander je nesmierne tvrdý, odolný, pevný a nepoddajný – jeho vysoká žiaruvzdornosť zaručuje dokonalú odolnosť voči horiacemu tabaku. Palisandrová fajka Sypuera 9152 je morená len jemne, aby vynikla prirodzená krása dreva – pravidelné žilkovanie, kresba a jeho textúra. Pre svoje vlastnosti je vhodná pre začiatočníka, ale celkom určite neurazí ani skúsenejšieho fajkára. Je prispôsobená na použitie 9mm uhlíkových filtrov a ako bonus vám ku nej ponúkame klasický plastový stojan, ktorý perfektne ladí s farbou a typom fajky. To je iba začiatok, poďme ďalej!

Fajkový tabak a fajkové zápalky nesmú chýbať – náš set je dokonalý!

Súčasťou setu je jedinečný nemecký fajkový tabak Holger Danske Cherry Vanilla 40g (Ruby melange). Jedná sa o veľmi jemnú zmes tabakov Virginia, Burley a Cavendish – sladkastá aróma divokých čerešní a korenistej vanilky mu zaručuje delikátnu chuť a príjemnú vôňu. Sila tabaku ho radí medzi jemné zmesi, upravené Ready Rubbed rezom. Priložené špeciálne fajkové zápalky vám zaručia, že tabak vo fajke pri jej zapaľovaní nezíska žiadnu nepríjemnú pachuť, ktorá by mohla zážitok z fajčenia pokaziť. Ešte stále nekončíme!

Vianočný fajkový set Sypuera - fajka poker a fajkový zapaľovač na vianočne ozdobenom stole

Uhlíkové filtre a fajkový príbor? Nech sa páči!

V našej ponuke nechýba balenie 10 ks prvotriednych 9mm uhlíkových filtrov značky Dr. Perl junior od nemeckého výrobcu Vauen. Filtre obsahujú aktívne uhlie – pórovité uhlíky s hubovitou štruktúrou a veľkým aktívnym povrchom. Tieto sú schopné adsorbovať (viazať na seba) veľké množstvo škodlivín tabakového dymu a zápach. Uhlíkové filtre sú preto neporovnateľne účinnejšie, ako tie obyčajné – klasické. Pozor, filtre vkladajte do fajky stále modrým (plastovým) koncom smerom k náustku a bielou (keramickou) koncovku ku hlavičke fajky – nikdy nie opačne! Odolná keramika chráni filter pred vysokým teplom prúdiacim z hlavičky fajky pri ťahu fajkára cez náustok. Okrem toho vám pribalíme aj klasický trojdielny fajkový príbor – lyžičku, dusítko a tyčinku v jednom. Vyhotovený je z ušľachtilého kovu ošetreného protikoróznou povrchovou úpravou. Ponuka je určite výhodná!

Balenie? Nezabudli sme na fajkové puzdro ani darčekovú krabicu!

Na prenášanie vašej obľúbenej fajky sme vám pribalili vzhľadné a praktické fajkové puzdro Kroko s povrchovou úpravou podobnou krokodílej koži. Puzdro je pevné – otváranie a zatváranie zabezpečuje pružný pánt, ktorý ho zároveň chráni pred náhodným otvorením. Puzdro zabráni poškodeniu fajky pri jej doprave – nezlomí sa, neoškrie a nepraskne. Palisandrová fajka 9152 sa do puzdra pohodlne zmestí aj so svojim nevyhnutným príslušenstvom – starostlivo sme to vyskúšali. Celý fajkový set vám zabalíme do elegantnej darčekovej krabice na magnetický patent s logom nášho Smokeshopu. Graciózne balenie len zvýrazňuje vkusnosť vášho vianočného darčeka!

Vianočný darček pre muža – fajkový set Sypuera 9152 sme vám predstavili – voľba je na vás!

Fajkový set Sypuera 9152 nájdete na našej stránke smokeshop.sk v kategórii Tip na darček – Darček pre muža, kde nájdete aj niekoľko detailných fotografií – vizuálnu prehliadku považujeme za dôležitú. Príliš dlho však neváhajte – vzhľadom na veľmi výhodnú cenu a blížiace sa Vianoce sa nám naše fajkové sety príliš rýchlo míňajú!

Článok pre vás pripravil Vojtech