Fajčiarske sety

Fajčiarske sety a cigaretové doplnky a príslušenstvo skombinované do praktických a cenovo výhodných setov. Aj fajčiť sa dá so štýlom a eleganciou. Preložte si cigarety zo škaredej krabičky do pekného puzdra. Na zapálenie cigariet a cigár použite dizajnový zapaľovač. V širokej ponuke darčekov si každý fajčiar a každá fajčiarka určite vyberie podľa svojho vkusu.

fajčiarske sety – Praktickí pomocníci

Fajčiarsky Set TYCOON – zapaľovač + plyn 90 ml


Tento značkový set je vhodný ako malý darček alebo drobná pozornosť pre každého fajčiara. V čiernom darčekovom boxe je ukrytý kvalitný, strieborný retro zapaľovač. Ten je plniteľný plynom, ktorý je v tomto prípade k nemu aj priložený.

18 €

Fajčiarsky Zippo Set Motorkár

Darček pre fajčiarov, ktorí fandia motorkám. V čiernom darčekovom boxe sa nachádza kvalitný, čierny zapaľovač Zippo zdobený motívom motorkára. K nemu sú priložené náhradné kamienky a Zippo benzín do zapaľovačov. Zippo zapaľovače sa dlhodobo u fajčiarov tešia veľkej obľube, takže týmto výberom určite potešíte každého z nich.

39,90 €

fajčiarsky Darčekový set Chameleon

Toto darčekové balenie, vystlané čiernou imitáciou saténu, v sebe ukrýva nerezovú ploskačku a u fajčiarov dlhodobo populárny benzínovy zapaľovač . Oba výrobky sú zladené do moderných dúhových farieb s holografickým efektom. Balenie je vhodné ako darček pod stromček či k narodeninám.

16 €

18 €

39,90 €

16 €

prestavbový set – fajka na šlukovku

Tento set obsahuje nenápadnú drevenú fajku s mikrofiltrom, fajkové napchávatko, sitká, čistiace tyčinky a obľúbený, multifunkčný zapaľovač značky Clipper. Set je dodávaný v peknom darčekovom boxe, čo z neho robí skvelý darček pod stromček pre milovníka tabaku aj iných rastlín.

19,90 €

Darčekový set Dont Worry

Tento usmievavý set je skvelý tip na darček pre kamaráta. V darčekovej krabici s čiernym poťahom nájdete benzínový zapaľovač a ploskačku z nehrdzavejúcej ocele s motívom Don´t worry be happy a so smajlíkom. Ku ploskačke je priložený lievik na bezpečné prelievanie tekutiny.

16 €

Darčekový set Man In Black

Elegantný darčekový set pre fajčiarov, je výborným tipom na darček pre pánov. V čiernej krabičke si obdarovaný nájde vkusnú tabatierku na cigarety a tryskový zapaľovač. Oba tieto fajčiarske doplnky sú obalené čiernou umelou kožou – takže neurazia ani vegánov.

16 €

19,90 €

16 €

16 €

Pico Bong set

Set vhodný ako darček pre kamaráta alebo kamarátku, ktorí vedia ako sa dobre nastaviť do kľudu. Nájdete v ňom akrylové mini bongo s turbom a skleneným kotlíkom, doplnené praktickým tryskovým zapaľovačom. Konkrétne prevedenie záleží od skladových zásob a nie je možné si ho vybrať.

18 €

Darčekový set Elegant

Elegantný fajčiarsky set vhodný predovšetkým pre jemnejšie povahy, ktoré si potrpia na štýl. V sete sa nachádza kovová tabatierka, teleskopická špička na cigarety a štýlový plazmový zapaľovač, s ktorým nie je problém si zapáliť aj v horšom počasí.

38 €

šlukovka Set rasta

Set vhodný pre každého správneho rastamana. Darčeková krabička v sebe ukrýva väčší plastový zapaľovač a kovovú fajku-šlukovku doplnenú náhradnými sitkami. Oba fajčiarske doplnky sú zdobené typickými rasta motívmi. Tento set môže byť skvelý darček pre kamoša na Vianoce aj k narodeninám.

8 €

18 €

38 €

8 €

Set Smajlík – Drvička, Mini fajka – Šlukovka Woody a Sitká

Tento vysmiaty darčekový set je praktickou pomôckou pre každý vysmiaty deň. V krabičke s motívom smajlíka nájdete šikovnú drvičku, ktorú dopĺňa dizajnová drevená fajka s magnetickým viečkom kotlíka. Vhodné ako darček pre kamoša aj kamošku.

9,90 €

9,90 €