Darčekové zapaľovače s krásnymi motívmi

Darčekové zapaľovače možno zakúpiť ako menšiu pozornosť nielen tým, pre ktorých je fajčenie každodenným rituálom. Sú krásnym dekoračným doplnkom menších vitrín, poličiek, kde vynikne ich unikátny dizajn, estetická a pripomenieme si aj ich funkčnú stránku. Zapaľovače totiž nevyužívame len na cigary či cigarety, ale všade tam, kde potrebujeme založiť oheň. Neraz nám poslúžia na túrach v prírode či počas campingu. Chcete niekomu jeden krásny zapaľovač podarovať? Pomôžeme vám s výberom!

Ozdobné zapaľovače vhodné ako darček pre ženy


Luxusné zapaľovače s prídavnou hodnotou

Darčekom nielen pre pôžitkára cigariet sa máme čo najviac priblížiť jeho osobnosti, citovej stránke a záujmom. Pri zapaľovačoch treba byť obzvlášť pozorný, pretože sú hodnotené ako drobné, ničím nezaujímavé pomôcky na pripálenie cigariet. Ale dnes už tomu tak vôbec nie je a z tohto bežného sortimentu sa zrodil jeden výnimočný. Sú to luxusné zapaľovače „vyšperkované“ do najmenšieho detailu. Ktoré sa hodia viac pre ženy a ktoré pre mužov?

Ako doplnky pre ženy

Tryskový zapaľovač na cigary, vhodný ako darček pre muža, rôzne pohľady

Či ide o ženu fajčiarku, alebo nie, vždy hovoríme o nežnejšom pohlaví. Ženy viac prežívajú emócie, nehanbia sa ich prejaviť a rozprávať o nich. Veľa pre ne znamená rodinná a priateľská súdržnosť, rady si poklebetia pri káve a „jednej cigaretke“. Aby jej ostatné priateľky zostali v nemom úžase, podarujte svojej známej zapaľovač v krásnej darčekovej kazete. Zapaľovač nech svojím tvarovaním pripomína menší parfum. Odporúčané min. rozmery pre takýto zapaľovač sú 5,5 x 4 cm. Ženy sú osobitejšie, no niektoré si až príliš strážia súkromie. Preto zvážte, či by známu vôbec potešili zapaľovače s menom (jej vlastným, od ctiteľa) alebo uprednostnite iný dekoračný motív.

Ako sa vraví, v jednoduchosti je krása. To platí dvojnásobne na tak malom predmete, akým je zapaľovač. Pozdĺž tiahnuca sa línia ozdobných strieborných kamienkov alebo s ornamentom srdca či kvetín. Takýto krásny a trvácny zapaľovač, ideálne v kovovom prevedení, odporúčame pre priateľku, kolegyňu či rodinnú známu.

Zapaľovač Cohiba a fajkový zapaľovač s príborom, vhodný ako darček pre mužov

zapaľovače pre mužov

Muži sa najradšej prezentujú ako silní, nebojácni a odvážni. U nich je citová stránka viac potláčaná a skôr sa zameriavajú na objektívnu stránku veci. Či je tomu skutočne tak, môžete svojho hrdinu preskúšať darčekovým zapaľovačom s tromi horákmi v luxusnom balení. Výrazné krvavočervené alebo tmavomodré zapaľovače s motívom zbraní, domáceho náradia či iných symbolov sily a vytrvalosti sú taktiež výrazom mužskosti.
Avšak ako každý iný darček, tak aj zapaľovače sa nepáčia všetkým rovnako. Toho, komu ich ideme darovať, máme na 100 % poznať, aby sme ho neurazili a sebe nespôsobili zbytočnú hanbu.

Tak sa nepopáľte ani pri zapaľovačoch!

Článok pre vás pripravila Tatiana